.

30PCS Зодијак Бик Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Доверливо Писмо Кожа Ѓердани

30PCS Зодијак Бик Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Доверливо Писмо Кожа Ѓердани

1818.24
DEN 1418.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


L011 Зодијак Бик Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Доверливо Писмо Кожа Ѓердани

Главните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
Бик Ѓердан
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
соѕвездието ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Зодијак Бик Ѓердан