.

2017 Нов Дизајн Африкански Kente Дизајн Ткаенина Изјава Ѓердан Африкански Ткаенина Ѓердан Анкара рачно изработени Ѓердан WYA012

2017 Нов Дизајн Африкански Kente Дизајн Ткаенина Изјава Ѓердан Африкански Ткаенина Ѓердан Анкара рачно изработени Ѓердан WYA012

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма


2017 Нов Дизајн Африкански Kente Дизајн Ткаенина Изјава Ѓердан Африкански Ткаенина Ѓердан Анкара рачно изработени Ѓердан WYA012
Ако ви треба следново кутија да се стави на ѓердан во тоа,pls плати кутија во прилог!
На ѓердан ќе стане повеќе убава во,може да ги испратите на вашето семејство и вашите пријатели!
Ако ви треба примерокот стил,pls comtact на епови,ние ќе сошијам и да се слика за вас,а потоа ќе одлучи дали да го купат!
Ако ви треба примерокот стил,pls comtact на епови,ние ќе сошијам и да се слика за вас,а потоа ќе одлучи дали да го купат!

Главните карактеристики

Должина:
35cm to 40cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BintaRealWax
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
2cm
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
WYA012
Функција:
Телото Синџир
Метали Тип:
Памук Ткаенини
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pandent Ѓердани
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
pandent метали тип:
Jade
Синџир Тип:
Јаже, Верига
синџир ткаенина:
100% Памук
S:
Анкара ѓердан