.

Модерниот краток карактер ресторан алуминиум лустерот светилка нордиските минималистички DIY дома деко dinning соба E27 LED сијалица лустерот

Модерниот краток карактер ресторан алуминиум лустерот светилка нордиските минималистички DIY дома деко dinning соба E27 LED сијалица лустерот

2592.00
DEN 2333.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Спецификации
Материјал : алуминиумски+хардвер
Извор на светлина : E27 ПРЕДВОДЕНА крушка светилка
Vo l покриви : 110-240 V AC
Вати : 30w max
Големина : види на сликата
Одговараат за спалната соба , трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натаму.
Руски Клиенти мора да се пополни даночен број и број на пасош на aliexpress за сопствени, или светилка не може да биде пратена од Ali Express Премиум Превозот или SPSR express, но од Кина пост mail. За Пакет
Светилка е спакуван во пена.Да празнина голем волумен на пакети и намалување на damagement,светилка обично е пратен како додатоци. Вие треба да го инсталирате откако ќе се добие.
За Превозот
Тоа обично трае 3 до 7 дена пред да можете да ги пратите на линија, откако ќе бидат испратени.Ако сè уште не се светилка кога времето за испорака е крај или повеќе, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ја ќе светилка или ви даде надоместок.
За Оштетените
Ако светилка е оштетен кога ќе го добиете светилка,ве молиме контактирајте со нас и не се отвори спорот. Ние ќе го продолжи времето за испорака и испрати вас, додатоци, така што може да го замени тоа.
За Сопствени
Тоа е клиентот е должност да го исчистите обичај, и плаќаат за даноци.Со цел да се намали даночното,ние може да ви испрати светилка со неколку кутии.

Главните карактеристики

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела, Темно Сива
Големина:
36cm, 27cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
LUOFULANG
Абажур Боја:
Сина,Црна,Бела
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Алуминиум,Железо
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Заврши:
Полиран Хром
Материјал:
Алуминиум
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
Други