.

Краток оригиналност индивидуалност уметност, бар еден главата железо светилка, Ретро Црн Индустриски ресторан лустерот

Краток оригиналност индивидуалност уметност, бар еден главата железо светилка, Ретро Црн Индустриски ресторан лустерот

DEN 3839.52

Пристапност
Во достапна форма


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо
(2) Боја : црна
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
sizesee на опис

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум,Железо
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна,бела,ВИОЛЕТОВА
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална Соба
Број На Модел На:
1
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
1
Тип На Прекинувач:
1