.

Ретро Индустриски Правец На Pendant Антички Носталгични Светилка Куќа Лофт Ресторан, Кафе Спалната Соба Студија Креативна Личност

Ретро Индустриски Правец На Pendant Антички Носталгични Светилка Куќа Лофт Ресторан, Кафе Спалната Соба Студија Креативна Личност

DEN 12720.00

Пристапност
Во достапна форма


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо
(2) Боја : црна
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,
Превозот и време може да се разликува
3/6 глави може да се избере
големина : D76/88cm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Абажур Боја:
Портокалова,Зелена,Бела,Кафеава,Розова,Црна,Жолта
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
2
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
3