.

Кратко и Осамени Екстремни Затвор Cockring Супер Мала Големина Машки Чистота Кафез Уред Пенисот Прстен Ракав Секс Играчки За Мажи

Кратко и Осамени Екстремни Затвор Cockring Супер Мала Големина Машки Чистота Кафез Уред Пенисот Прстен Ракав Секс Играчки За Мажи

1019.52
DEN 816.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Врвен Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик, Никогаш Не Rusty.
3 големина на Менгеме Прстен за да изберете :
Целиот сет вклучува :
1. Еден кафез.
2. Еден прстен.
3. Еден месинг катанец со две копчиња.
Големина на :
Кафез големина : детал во слика
Прстен големина : 3 size да се избере(40mm/ 45mm/50mm), можете да изберете само еден прстен од овие големини.
Еден кафез доаѓа со само еден прстен.

Главните карактеристики

боја:
кол 40mm, кол 45mm, кол 50mm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
петел кафез
Бренд Име:
runyu
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
3 ring size for choose
прстенот со дијаметар од:
40mm/45mm/50mm
боја:
sliver
Својства :
машки чистота за машки
Пакет:
Дискретна пакување