.

Сопствени Направени Перница Покрие Перница Случај Седиште Lumbar План за Троседот Памук, Лен Плоштад 45 x 45cm 55 x 55cm Црвениот Коњ Портокал

Сопствени Направени Перница Покрие Перница Случај Седиште Lumbar План за Троседот Памук, Лен Плоштад 45 x 45cm 55 x 55cm Црвениот Коњ Портокал

619.20
DEN 619.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Функција
100% Нов Материјал
Висока Густина Дури И Памук, Лен
Дише, Без Мирис
Соберете Третман
Грб Слој Третман, Потрајни
Не е Лесно да се Деформира
Се Споредливи со Европските Стандарди
Сопствени Направени Достапни
Ве молиме имајте во предвид оваа цена е за перница ги опфаќаат само, не се соочи. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Големина:
450mm*450mm, 550mm*550mm
Бренд Име:
Sofdi
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Чаир
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Мерка за грешка:
1-3cm
Материјал:
Полиестер и памук, лен меша