.

Шарени геометриски портокал личност дебели фунти перница покрие едноставен автомобил дома троседот pillowcase канцеларија памук pillowcase

Шарени геометриски портокал личност дебели фунти перница покрие едноставен автомобил дома троседот pillowcase канцеларија памук pillowcase

719.52
DEN 662.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

Шарени геометриски портокал личност дебели фунти перница покрие едноставен автомобил дома троседот pillowcase канцеларија памук pillowcase
без перница внатре, само во случај
Внимание :
1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не го одржи редот. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
2.За низок превозот надомест, тоа е малку ризично за време на превозот Suppoose од CPAM (Кина пост воздух пошта). Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено. Во врска помалку профит , ние нема't преземе целосна одговорност за губење. Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање.
Служат опис
1. Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ);
2. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3. Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по ние испрати вашите производи;ние ќе обично испратите те стоки надвор во рок од 48 часа откако ќе го напуштите вашиот начин на плаќање;пакет ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
4.

Главните карактеристики

Големина:
55x55cm, 450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SexeMara
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
888
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски