.

Геометриски Перница Случај Жанила Собираат Перница Покриваат Сивиот Жолта Виолетова Црвена Дома Декоративни Перница Покрие 45x45cm/30x50cm

Геометриски Перница Случај Жанила Собираат Перница Покриваат Сивиот Жолта Виолетова Црвена Дома Декоративни Перница Покрие 45x45cm/30x50cm

383.52
DEN 268.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма

Геометриски Перница Случај Жанила Собираат Перница Покриваат Сивиот Жолта Виолетова Црвена Дома Декоративни Перница Покрие 45x45cm/30x50cm 1.Материјал : Жанила 2.Големина : 30*50cm,45*од 45 см,55*55cm 3. Двете страни се на иста шема 4. Објектот не вклучуваат додатен,само покритие само.

Главните карактеристики

Големина:
45x45cm, 55x55cm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Материјал:
Жанила Ткаенини
is_customized:
Yes
Бренд Име:
efundeal
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
EF
Шема:
Цик-Цак Перница Маска
Тежина:
180g for a piece
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Материјал:
Жанила Собираат
одговараат за:
Дома софа кревет Автомобил перница маска
Wholesales:
Поддршка
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска