.

HUGSIDEA Розови Цвеќиња се Зголеми Печати Перница Маска за Дома Спалната соба Троседот Памук Фрли Перница Покрие Убава Плоштадот Pillowcase 50x50

HUGSIDEA Розови Цвеќиња се Зголеми Печати Перница Маска за Дома Спалната соба Троседот Памук Фрли Перница Покрие Убава Плоштадот Pillowcase 50x50

623.52
DEN 355.00 -43 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
50x50cm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
HUGSIDEA
Број На Модел На:
DG
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Употреба:
Софа
Тип На Објект:
гроздобер декоративни перница покрива
Големина:
50*50cm
Пад на превозот:
Yes