.

Шарени Акварел Флорални Птици & Дрво Перница Покрие Правоаголник Памук, Лен Lumbar Перница Случај Половината Перница Покрие 30x50cm

Шарени Акварел Флорални Птици & Дрво Перница Покрие Правоаголник Памук, Лен Lumbar Перница Случај Половината Перница Покрие 30x50cm

234.24
DEN 218.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма

Шарени Акварел Флорални Птици & Дрво Перница Покрие Правоаголник Памук, Лен Lumbar Перница Случај Половината Перница Покрие 30x50cm
Answer : ___________________________ NOTE : бела дел на перница се покријат во фотографии, вистински производ во боја е природен лен боја ( Крем, Беж)
Предмет : француски булдог( боја сликарство) Бои : Како слики Size : 45см x 45cm ( 17.5 инчен x 17.5 инчи) ве Молиме овозможи 1-2cm разлики,поради прирачник за мерење. Стил : Animal/ПОП-арт Материјал : Памук, Лен (Машина за миење) Патент : Невидливи Патент Пакет : 1x перница капак (Без перница внатрешна вклучени) Забелешки : 1.Цената овде е само за перница капак не вклучува внатрешна. ако ви треба перница внатрешно, ве молиме проверете подолу за тоа. 2.Вистинската боја може да биде мала разлика поради светла за фото снимањето и различни компјутерски екрани. 3.Бесплатен превозот само се однесува Кина пост обичните mail плус,Тоа само ја нуди следење на информации од тука во Кина регионот. Ако не може да го прифати ова, ве молиме да изберете друг превозот метод. 4.Измената и wholesaling се достапни. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).

Главните карактеристики

Големина:
30x50cm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
маслото дрво
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Употреба:
lumbar перница
Стил:
Пастирски
Грб боја:
Природни лен боја
Патент:
Невидливи