.

Гроздобер Potted Растенија и Цвеќиња Ресторан Декорација Стол Перница Покрие Ретро Цветни Печати Седиште Назад Перница Случај Маска

Гроздобер Potted Растенија и Цвеќиња Ресторан Декорација Стол Перница Покрие Ретро Цветни Печати Седиште Назад Перница Случај Маска

282.24
DEN 248.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма

Гроздобер Potted Растенија и Цвеќиња Ресторан Декорација Стол Перница Покрие Ретро Цветни Печати Седиште Назад Перница Случај Маска
Answer : ___________________________ NOTE : бела дел на перница се покријат во фотографии, вистински производ во боја е природен лен боја ( Крем, Беж)
Предмет : Гроздобер Цвеќиња Бои : Како слики Size : 45см x 45cm ( 17.5 инчен x 17.5 инчи) ве Молиме овозможи 1-2cm разлики,поради прирачник за мерење. Стил : Европската Nodic Материјал : Памук, Лен (Машина за миење) Патент : Невидливи Патент Пакет : 1x перница капак (Без перница внатрешна вклучени) препорачуваме да изберете 4 од нив како еден сет за вашиот дом троседот декорација перница. Белешки : 1.Цената овде е само за перница капак не вклучува внатрешна. ако ви треба перница внатрешно, ве молиме проверете подолу за тоа. 2.Вистинската боја може да биде мала разлика поради светла за фото снимањето и различни компјутерски екрани. 3.Бесплатен превозот се однесува само на e-пакет ,Кина пост препорачана пошта или aliexpress стандард за некои земји. Ако не може да го прифати ова, ве молиме да изберете друг превозот метод. 4.Измената и wholesaling се достапни. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.

Главните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
Гроздобер Градинарот
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Употреба:
Софа
Стил:
ретро
Грб боја:
Природни лен боја
Патент:
Невидливи