.

Симпатична Dachshund Перница ги Покрие Божиќ Фестивал Среќен Роденден Колбас куче Перница Случај Деца Подарок Спалната соба Троседот Декорација Cojines

Симпатична Dachshund Перница ги Покрие Божиќ Фестивал Среќен Роденден Колбас куче Перница Случај Деца Подарок Спалната соба Троседот Декорација Cojines

267.84
DEN 214.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер Големина : прибл. 17.3x17.3 ВО (44x44 CM) (ве молиме овозможи 1cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак( перница внатрешна не е вклучена, не пополнување ) Напомена : 1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел. Грижа инструкции : Машина за миење, топло 40°C. не кајгана. Не собори сува. Пегла на обратна, средна температура. Не dryclean. НАПОМЕНА : за боја,слики од материјал вистински бои се беж,ако ви се допаѓа бела молам контактирајте ме,имаме друг материјал на супер меки кадифени, тоа е бела; ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Превозот : 1.Ние ќе брод надвор вашата нарачка со 3 работни денови по aliexpress потврди нарачката. 2.Ние обезбедуваме Кина пост воздухопловната mail,e-pack,Aliexprss и други комерцијални express до сите краишта на светот. Во опсегот на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни изразат според различни земји, за да се обезбеди на купувачот добиваат нивните предмети во најкусо време.

Главните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
DG1751402
Бренд Име:
градови куче
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Употреба:
подарок