.

45*38cm/65*45см шарени пеперутка лак перница перница троседот половината перница пом пом lumbar перница автомобил спална соба декорација дома

45*38cm/65*45см шарени пеперутка лак перница перница троседот половината перница пом пом lumbar перница автомобил спална соба декорација дома

1242.24
DEN 1143.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

45*38cm/65*45см шарени пеперутка лак перница перница троседот половината перница пом пом lumbar перница автомобил спална соба декорација дома
Внимание :
1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не го одржи редот. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
2.За низок превозот надомест, тоа е малку ризично за време на превозот Suppoose од CPAM (Кина пост воздух пошта). Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено. Во врска помалку профит , ние нема't преземе целосна одговорност за губење. Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање.
Служат опис
1. Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ);
2. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3. Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по ние испрати вашите производи;ние ќе обично испратите те стоки надвор во рок од 48 часа откако ќе го напуштите вашиот начин на плаќање;пакет ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
4.

Главните карактеристики

Спецификација:
38x45cm, 45x65cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Бренд Име:
SexeMara
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
Тип:
Cusion
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Седиште
Број На Модел На:
888
Функција:
масажа
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
триаголник
Пополнување:
PP Памук