.

РАБОТИ РЕКАТА Бренд 2017 Softshell За Жените Водоотпорен Windproof Термички Висок Квалитет на спортско Палто Отворено Облека #E6182A

РАБОТИ РЕКАТА Бренд 2017 Softshell За Жените Водоотпорен Windproof Термички Висок Квалитет на спортско Палто Отворено Облека E6182A

6027.36
DEN 3616.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ: Жена Јакна Производ Број : E6182 A Ткаенина Состав : Полиестер
Големина На Табелата
РУС ЕУР САД Биста Полите Ракав Должина Крпа Должина 42 36 S 98 98 73.2 62.5 44 38 M 102 102 75.2 64 46 40 L 106 106 77.5 65.5 48 42 XL 110 110 79.2 67 50 44 XXL 114 114 81.2 68.5 52 46 XXXL 118 118 83.2 70
Големината на табелата покажува параметрите на производи на надворешната страна.
Големината на табелата е само за референца со можност за грешка.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Тежина:
300
Функција:
Водоотпорен,Windproof,Термичка
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Водење На Реката
Материјал Технологија:
DRYTEC
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Полиестер
Отворено Јакна Тип:
Softshell