.

Луксузна Подуени 6 Карики Petticoat Underskirt За Големиот Бал Свадба Фустани 2018 Пром Фустани Свадба Додаток Crinoline Во Парк

Луксузна Подуени 6 Карики Petticoat Underskirt За Големиот Бал Свадба Фустани 2018 Пром Фустани Свадба Додаток Crinoline Во Парк

3408.00
DEN 3067.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина : Половината : 70-90 см, Должина : околу 120cm, Периметар на дното : за 380cm
Луксузна Подуени 6 Карики Petticoat Underskirt За Големиот Бал Свадба Фустани 2018 Пром Фустани Свадба Додаток Crinoline Во Парк
Боја Шема
Мерка Настава
A : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .
Стандардна Големина на Табелата (1-3cm разликата е дозволено)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Petticoat
Техника:
Хеклани
Број На Модел На:
P17 (
Бренд Име:
скромни велејќи
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни