.

Универзална столче Чаша Носителот Ѓубре Може да Автомобил Складирање Кутија Авто Пијат Носителот Телефон Носителот Стојат СТП Кожа Stowing Tidying

Универзална столче Чаша Носителот Ѓубре Може да Автомобил Складирање Кутија Авто Пијат Носителот Телефон Носителот Стојат СТП Кожа Stowing Tidying

1036.80
DEN 840.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Има две чаши и преграда за избрани предмети
Чаша носителот дизајн разумно користење на работ на седиштето, бленда, концизен и убава Две чаши база костум да го стави четири големината на дното на чашата : 88mm / 85mm / 75mm / 69mm
Одговара најмногу на пијалаци големини и имаат центарот за складирање за мобилни телефони, задоволат различните потреби Седиште оптоварување чаша носителот, да ги задржи вашите пијалоци и телефон стабилна Трајни пластични материјали за години на употреба и лесно чистење Одлична за организирање на објекти, како чаши, мобилен телефон, пенкала, пијалоци, итн
Спецификација : Боја : Црна Материјал : Кожа СТП
Големина : Како на сликата
Пакет се Вклучени : 1 x столче Чаша Носителот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Главните карактеристики

Бренд Име:
sikeo
Име На Модел:
12762
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
21cm
Објектот Висина:
11cm
Објектот Тежина:
478g
Специјални Функции:
столче чаша носителот
Материјал Тип:
СТП Кожа
Тип На Објект:
Пијалоци Носители