.

Никогаш Боја Притисни Копчиња Thumbtack Декоративни Метал Палецот Tacks За Дрвени Плута Табла За Цртање На Мапата Diy Pushpin Канцелариски Прибор

Никогаш Боја Притисни Копчиња Thumbtack Декоративни Метал Палецот Tacks За Дрвени Плута Табла За Цртање На Мапата Diy Pushpin Канцелариски Прибор

719.52
DEN 684.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[custom]-[8888] Информации за Производот
Никогаш Боја Притисни Копчиња Thumbtack Декоративни Метал Палецот Tacks За Дрвени Плута Табла За Цртање На Мапата Diy Pushpin Канцелариски Прибор
Име На Производ : Никогаш Боја Притисни Копчиња Thumbtack Декоративни Метал Палецот Tacks За Дрвени Плута Табла За Цртање На Мапата Diy Pushpin Канцелариски Прибор
Materila : Железо и Пластични
Големина : about9.5*20mm
Количина : 120 парчиња х 3 (вкупно 360 компјутери)
Пакување кутија големина : 85*60*118mm
Боја : Нане,Кафена,Црна
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[40773]
[xlmodel]-[custom]-[40773] Услуга Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-40 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. ќе направи се за вас.Ви благодариме за сите 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.

Главните карактеристики

Тип:
Палец Капи
Бренд Име:
никогаш не
Број На Модел На:
NE0800303
Материјал:
Метал
боја:
Нане,Кафена,Црна
Количина:
360 парчиња
Употреба:
мапата слика за статистика ѕид
Функција:
Бонбони Боја мода и висок квалитет