.

56.5 mm 15mm Pin Клипот Прстен за Полнење за АТВ CG125 125cc Мотор 156FMI

56.5 mm 15mm Pin Клипот Прстен за Полнење за АТВ CG125 125cc Мотор 156FMI

DEN 623.52

Пристапност
Во достапна форма

56.5 mm 15mm Pin Клипот Прстен за Полнење за АТВ CG125 125cc Мотор 156 FMI
Спецификација :
Овој производ е погоден за CG125cc цилиндар со 56.5 mm. Клипот pin 15mm. Производи како што е прикажано.
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Главните карактеристики

Објектот Ширина:
8cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
Приклучете
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Име На Модел:
CG125
Објектот Дијаметар:
8cm
Зафатнина (ml):
125 КУБИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
300g
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE