.

За Kobelco Багер мотор изградена S3L S3L2 цилиндар Blcok /Моторот блок

За Kobelco Багер мотор изградена S3L S3L2 цилиндар Blcok /Моторот блок

DEN 62400.00

Пристапност
Во достапна форма


ТОА СОДРЖИ :
S3 L S3 L2 цилиндар блок
Целосна цилиндар на главата заптивка комплет
вклучува : цилиндар на главата заптивка,вратило нафта печат,вентил нафта печат,колектор
заптивка,пумпа за вода заптивка,масло sump заптивка итн

DHL/ФЕДЕКС/ТНТ брзи превозот начин
S3 L Клипот S3 L2 connetcing род S3 L Клипот прстен S3 L2 вратило S3 L цилиндар лагер S3 L2 camshaft S3 L целосна заптивка комплет S3 L2 цилиндар на главата S3 L Главниот имајќи S3 L2 цилиндар блок S3 L един род имајќи S3 L2 термостат S3 L пумпа за вода S3 L2 вентил S3 L масло пумпа S3 L2 им Помогнам на Стап S3 L цилиндар на главата заптивка S3 L2 Доверба за миење S3 L Вентил S3 L2 инјектор S3 L вентил водич S3 L2 вентил tappet S3 L вентил седиште S3 L2 Лагер за полнење
Примена : багер Трактор

Главните карактеристики

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
JOBBO
Број На Модел На:
S4L/S4L2
S3L:
целосна цилиндар на главата заптивка комплет
S4L2:
целосна цилиндар на главата заптивка комплет
моторот модел :
S3L