.

24valves Мотор обнова на заптивка комплет FE6T FE6TA клипот прстен главната/вратило имајќи един род имајќи

24valves Мотор обнова на заптивка комплет FE6T FE6TA клипот прстен главната/вратило имајќи един род имајќи

DEN 20160.00

Пристапност
Во достапна форма

1.За FE6 FE6 T FE6 TA делови на мотор : Целосна цилиндар на главата заптивка комплет 1set Клипот прстен сет со 6 цилиндри Вратило имајќи 1set един род имајќи 1set Апликација : UD Камион DHL international shipping 4-5 дена од врата до врата услуга Повеќе FE6 делови на мотор ние снабдување : Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка сет,пумпа за вода,масло пумпа,вратило, Полн заптивка сет,главниот лого и един род лого,цилиндар на главата

Главните карактеристики

Број На Модел На:
FE6
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
JOBBO
FE6:
КЛИПОТ