.

Стара Шик Семејство ПРАВИЛА Калај Метал Знаци Смешно Зборови Дома Декор Паб Кафе Бар Гроздобер Плоча Човек Пештерата Ѕид Декорација 30x20cm A954

Стара Шик Семејство ПРАВИЛА Калај Метал Знаци Смешно Зборови Дома Декор Паб Кафе Бар Гроздобер Плоча Човек Пештерата Ѕид Декорација 30x20cm A954

316.80
DEN 193.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


6909674666347860 Топла Продажба-Тексас Meow US $ 3.99
/парче US $ 3.99
/парче US $ 3.92
/парче US $ 3.92
/парче US $ 3.92
/парче US $ 4.99
/парче US $ 4.99
/парче US $ 3.85
/парче US $ 3.85
/парче US $ 4.95
/парче US $ 3.98
/парче US $ 29.66
/парче Стара Шик Семејство ПРАВИЛА Калај Метал Знаци Смешно Зборови Дома Декор Паб Кафе Бар Гроздобер Плоча Човек Пештерата Ѕид Декорација 30x20cm A954 Опис
Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена!
Да Може Да Се Меша Цел ! Ве молиме да Ни Кажете Стилови Што ги Сакате,или Забелешка ,ви Благодариме!
Материјал : Висок Квалитет На Метал .
Големина За : 30cm * 20cm ( 11.8 инчен * 7.8 инчи )
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Пакет се Вклучени : 1 buc Метал Калај Знак
Метал калај знаци се користат во барови, пабови, клубови, куќи, кафулиња, продавници, ресторани итн. украси или може да се користи за свадба, роденден, церемонијата или било какви видови на настани подароци или како колекционерски предмети.
Напомена :
1. Поради светлината разлика, боја може да биде малку поинаков.
2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. Производот Се Покаже
Детали
Делокруг на Примена
Пакување & Испорака
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .

Главните карактеристики

Бренд Име:
Тексас Meow
Стил:
Европа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A954
Обликот:
правоаголник
превозот:
Препорачана Пошта Бесплатен Превозот
Големина:
20x30cm(7.8x11.8inch)
Is_Customized:
Yes
Шема:
Стара Шик Калај Метал Знаци Смешно Зборови Дома Декор
is_wholesale:
Yes
Is_free превозот:
Yes
За:
Кафе Бар Гроздобер Плоча Човек Пештерата Ѕид Декорација
Стил:
Смешни Зборови Метал Знак
Материјал:
Железо
Предност:
Трговија На Големо Dropshipping Ѕид Налепници
Материјал:
Железо
Предност:
Трговија На Големо Dropshipping Ѕид Налепници