.

Виножито Еднорог Pegasus месеци гумени вода лебдечки кревет постоечкиот ред гумени вода играчка пливање круг

Виножито Еднорог Pegasus месеци гумени вода лебдечки кревет постоечкиот ред гумени вода играчка пливање круг

3840.00
DEN 3648.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации :
Материјал : ПВЦ
Боја : КАКО на СЛИКА
Дебелина : 0.3 mm
Објектот големина : Прибл.190*190*130cm ИЛИ 185 *175 *115 cm Пакет :
1x Swan плови пливаат прстен

Главните карактеристики

Бренд Име:
21 скутер
Применливи Луѓе:
Жените