.

ISO Chucks Пневматски Допирање Машина Вежба Допирање АЛАТКА М3-М12

ISO Chucks Пневматски Допирање Машина Вежба Допирање АЛАТКА М3-М12

6144.00
DEN 5837.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Parce Вклучува : Пневматски Допирање Машина+ 6 Chucks Не вклучувајќи ја и работата на маса!!! Спецификации Моторни Брзина : 400 вртежи во минута Допирање опсег : М3-М12 Притисок опсег : 0.6-0.8 Mpa(М12 треба 0.7-0.8 Mpa) Чак Големина : М3,М4,М5,M6-8,M10,М12 (ISO)

Главните карактеристики

Употреба:
Реновирање На Тимот
Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
NO
Не-Оптоварување Брзина:
400rpm
Големина:
M3-M12 ISO CHUCKS
Број На Модел На:
PTM312S
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOUSAILING
Просечната Потрошувачка На Воздух:
4CFM
CHUCKS:
М3-М12 ISO СТАНДАРД
Брзина:
400rpm
Работен Притисок:
0.6-0.8 Mpa
Воздухот Потрошувачка:
4.0 CFM
МОТОРНИ НЕТО ТЕЖИНА:
1.45 kg