.

Автомобил стајлинг за Италија знаме мапата на Карбонски влакна сигурносен појас покрие рамо подлога за FIAT Lancia Ферари Maserati Алфа Ромео додатоци

Автомобил стајлинг за Италија знаме мапата на Карбонски влакна сигурносен појас покрие рамо подлога за FIAT Lancia Ферари Maserati Алфа Ромео додатоци

DEN 287.04

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Материјал Тип:
Карбонски влакна ткаенини
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Рамо protectionItem
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
5.5cm
Бренд Име:
bersai
Име На Модел:
201783JTO11
Објектот Должина:
22cm