.

Автомобил Бебе Деца Безбедност Рака SeatBelt Перница Рамо За Мицубиши Airtrek ASX Attrage Carisma Предизвикувач Colt Eclipse eK

Автомобил Бебе Деца Безбедност Рака SeatBelt Перница Рамо За Мицубиши Airtrek ASX Attrage Carisma Предизвикувач Colt Eclipse eK

DEN 216.00

Пристапност
Во достапна форма

Автомобил Бебе Деца Безбедност Рака Seat Belt Перница Рамо За Мицубиши Airtrek ASX Attrage Carisma Предизвикувач Colt Eclipse e K Зафат

Главните карактеристики

Бренд Име:
CUTEQUEEN
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
Микро-велур ткаенина
Специјални Функции:
удобно поддршка на главата и вратот
Име На Модел:
Автомобил мека спиење до рамо
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
27.5cm
Тип На Објект:
Појаси & Баласт