.

Бизнис Секојдневен Cowhide Мажите Игла Тока Вистински Кожени Ремени Бренд Рака Машки Pin Тока Гроздобер Фармерки Појас 100-130 Cm

Бизнис Секојдневен Cowhide Мажите Игла Тока Вистински Кожени Ремени Бренд Рака Машки Pin Тока Гроздобер Фармерки Појас 100-130 Cm

655.68
DEN 433.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Појас Должина:
115CM
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Должина:
10cm
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,Cowskin
Тока Ширина:
4cm
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ChoiSiTiny
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ZPPD
Производот Категорија:
Појас
Боја:
Црна, Кафеава, кафе
Појас тока материјал:
Легура
Други појас тока:
Плоштад
Cortical карактеристики:
Cowhide
(материјал текстура) материјал квалитет:
Вистинска Кожа
Се зацврсти на начин:
Тока
Стил:
arder
Должина (cm):
100-135CM
Број на бендови:
индивидуални пен