.

100pcs Прекрасна Чипка Лак Печати Подароци самолепливи Кеси Божиќ Партија Cookie Пластични Кеси за Бисквити Бонбони Торта Пакет

100pcs Прекрасна Чипка Лак Печати Подароци самолепливи Кеси Божиќ Партија Cookie Пластични Кеси за Бисквити Бонбони Торта Пакет

335.52
DEN 319.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име : печење самолепливи кеси
Материјал : храна-одделение за пакување кеси
Спецификација : L 12*16+3, M 10*10+3
Пакување : 100pcs/многу
Купувачи барања : како резултат на автоматско компјутер поени, ќе има голем број на +- 2 грешка постои, ако не може да се прифати, ве молиме внимателно цел.
0.95

Главните карактеристики

боја:
Јасно
Подарок Торба Големина:
10x10cm, 12x16cm
Шема:
Полна Боја
Повод:
Роденден,за Нова Година,Децата Ден
Број На Модел На:
MM0000324
Материјал:
Пластични
материјал квалитет:
Пластични
Технологија:
Со нетрпение
Употреба:
Храна торба, накит торба, стока амбалажа кеса, козметички торба, подарок торба
Пакување:
100piece
Големина:
12*16+3,10*10+3
Име:
Печење пакување торба