.

40set 2018 Цртан филм Среќа Мачка црвено џеб кинеската нова Година пари пакет пролетниот фестивал Хороскопски Црвено плик партија креативен подарок торба

40set 2018 Цртан филм Среќа Мачка црвено џеб кинеската нова Година пари пакет пролетниот фестивал Хороскопски Црвено плик партија креативен подарок торба

1290.24
DEN 1290.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


За НАС :
1.Имаме производна линија која може да им понуди на производи директно, и што можеме да им понудиме производите во промет на големо цена.
2.Ние нудиме cusomizing услугата,може да се прилагодите на логото и на зборови,па дури и само 1pcs ,ве молиме да се поврзете со нас за да го прашам детали , благодарение
3. доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници, Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации во времето.
4.Ако имате било какви прашања во врска со производите, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации, Ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро. ретро шупливи Фу црвено плик голема големина среќа пари торба housewarming свадба кинеската нова Година на подарок пари пакет дете црвено џеб
Големина детали :
Модел : 1set 5pcs цена,ГОЛЕМИНА : 12*10.8 cm, како слика шоу
Модел Б : 1set 6pcs цена ГОЛЕМИНА : 17*9cm како слика шоу
Модел C,D,F,E,G,H : 1set 6pcs цена ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА : 11.5*8cm како слика шоу
Моделот јас : 1set 10pcs цена ГОЛЕМИНА како слика покаже ГОЛЕМИНА : 17.8*8.8 cm
Модел J : 1set 6pcs цена ГОЛЕМИНА,како слика шоу.ГОЛЕМИНА : 16.4*8.8 cm
PS : 1. Вештачки мерење ,постои 1-3 CM мерење грешки,ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Подарок Торба Големина:
Види вовед
Подарок Кутија Големина:
Види вовед
Повод:
Роденден,Куќа Се Движи,Кинеската Нова Година,Свадба & Ангажирање,Нова Година
Шема:
Цртан Слика,Животните,Растенијата,Писмо,Цвет
Број На Модел На:
Кинеската Нова Година црвени коверти
is_customized:
Yes
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Материјал:
Картон