.

50pcs Висок квалитет Чипка пластични рака торба, козметички торба шопинг подарок торба чевли облека торба freeshipping

50pcs Висок квалитет Чипка пластични рака торба, козметички торба шопинг подарок торба чевли облека торба freeshipping

1435.20
DEN 1435.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : нови висок притисок материјал се мек материјал Количина : 50 парчиња Во пакување е подложен на гравитација : 4-8 KG Чувство : непречено и без браздата Погоден : облека, козметика, обувки
30*25cm : погоден за летото носат маици, панталони, кошула, накит, козметика, итн.
45*40cm : е погодна за зимско палто, дебел долг џемпер, памук и др.
..

Главните карактеристики

Подарок Торба Големина:
30x25x8cm, 45x40x8cm
Бренд Име:
kassem
Боја Класификација:
Црна