.

20PCS Европски стил свадба бонбони кутии трговија на големо калај свадба бонбони кутија криејтив свадба материјали Сен Оддел на волшебник

20PCS Европски стил свадба бонбони кутии трговија на големо калај свадба бонбони кутија криејтив свадба материјали Сен Оддел на волшебник

1531.20
DEN 1531.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Подарок Торба Големина:
S
Број на Компјутери:
31pcs
Шема:
Мустаќи
Број На Модел На:
1
Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Епидемија елементи:
Правец на пастирски
Боја Класификација:
Гроздобер Зголеми сен - Одделение за волшебникот од Оз англиски Зголеми шума
Текстурата на материјалот:
tinplate
Тип на свадба стоки:
Шеќер кутија / шеќер торба
Стил:
Европски
Големина:
Труба средна големина