.

50pcs 30x25x8cm дете бебе цртан филм облека рака торба девојка симпатична малку мечка зајакот пакување торба трговија на големо торба mail

50pcs 30x25x8cm дете бебе цртан филм облека рака торба девојка симпатична малку мечка зајакот пакување торба трговија на големо торба mail

DEN 1435.20

Пристапност
Во достапна форма


Количина : 50 парчиња Во пакување е подложен на гравитација : 4-7kg Чувство : непречено и без браздата Погоден : облека, козметика, детски носат чевли..
30x25x8cm : погоден за летото носат маици, панталони, кошула, накит, козметика, итн.

Главните карактеристики

Подарок Торба Големина:
30x25x8cm