.

2 парчиња 21x13x8cm 11Colors Точки Хартиени Кеси со Рачки Свадба, Роденден Корист Cookie Бонбони Торба за Пакување на Храна за Пакување

2 парчиња 21x13x8cm 11Colors Точки Хартиени Кеси со Рачки Свадба, Роденден Корист Cookie Бонбони Торба за Пакување на Храна за Пакување

85.44
DEN 77.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Име : 21x13x8cm 10 Бои Точки Хартиени Кеси со Рачки
1,Големина : околу 21 x13x8cm (ширината на Дното 8cm)
2,Материјал : Хартија
3,Дизајн : 11colors за да изберете како слика
4,КОЛИЧИНА : 2 парчиња
Не мора хартија doily и хартиените ознаки само за на хартија непропустлива
Имаме многу форми и бои на подарок кеси можете да го најдете во нашата продавница ...
Испорака :
1.Ние сме добавувачот, фабрика, ако сакате да се купи larege количина,ние ќе ви даде добар промет на големо со попуст,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред плати,ви благодариме.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
3. Ве молиме кажете ни за вашата точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса во Али express, така бидете сигурни дека тоа е точно.
4. Нормално, тоа трае 10-30 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
17A100
Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
2 парчиња
Бренд Име:
icraft
Шема:
Dot
Материјал:
Хартија
Големина:
21x13x8cm (Bottom width 8cm)