.

200pcs жолта organza подарок перница 11x16cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба Торбичка diy додатоци

200pcs жолта organza подарок перница 11x16cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба Торбичка diy додатоци

767.52
DEN 606.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Главните карактеристики

боја:
Жолта
Подарок Торба Големина:
11x16cm
Повод:
Број На Модел На:
11*16
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
200pcs
Шема:
Никој,Солидна Боја