.

50pcs/многу 7x9cm Црна Меки Кадифени Крпа Накит Пакет Торба Свадба на Божиќ Бутик Подарок Слушалки Кеси & Пошта

50pcs/многу 7x9cm Црна Меки Кадифени Крпа Накит Пакет Торба Свадба на Божиќ Бутик Подарок Слушалки Кеси & Пошта

527.52
DEN 448.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

Прибл : 7cm x 9cm 2.7x3.5inches
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Материјал : Velveteen Боја : Црна,како на сликата Количина : 50pcs( Квантитет)можете да изберете diffirent многу сакате,како што се количината на текст полето (под наслов).Компјутери)

Главните карактеристики

Подарок Торба Големина:
7x9cm
Повод:
Роденден,Забава,Куќа Се Движи,Кинеската Нова Година,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Бренд Име:
LANWAY СРЕЌА
Шема:
Никој
Број На Модел На:
JB276A7x9
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Стил:
Накит Пакување & Екран
торба тип:
Drawstring Торба
користат за:
Накит За Подарок Перница Пошта
боја:
Црна,како на слика
Тежина:
About 3.5g/piece
Материјал:
Сомот
Големина:
7x9cm 2.7x3.5inches
Количина:
50pcs /многу
Функција:
Рециклираат
Drawsting материјал:
најлон кабелот