.

200Pcs/Број 7*10см Отвори Врвот Сребро Алуминиумска Фолија Јасно Пакување Торба Вакуум Пошта Топлина Печат Торба Храна Складирање Пакет Пакет Кеси

200Pcs/Број 7*10см Отвори Врвот Сребро Алуминиумска Фолија Јасно Пакување Торба Вакуум Пошта Топлина Печат Торба Храна Складирање Пакет Пакет Кеси

656.64
DEN 604.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашата продавница!
Конкурентна цена со Квалитет на производите. Сите Уживаат. Проверете го нашиот други работи кои може да ве изненади : )
Опис на производот Димензија : 7x10cm, 2.8"x3.9" Водоотпорен, топлина печат. Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Сребрена / Заоблачено
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.

За производи :
* Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн. Ние го цениме вашето разбирање.
* Сите производи се двојно проверени пред испраќање. Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.

За превозот :
* Ние сме користење на Aliexpress превозот систем. Нивниот систем автоматски ќе го избере превозот метод и производство на следење на број на вашата нарачка. Тоа може да се разликуваат во зависност од вашите нарачки' квантитет и тежина.
* Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.

Главните карактеристики

Бренд Име:
eKangbuy
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Шема:
Никој