.

14*20cm Сребрена Врвот Отвори Позлата Алуминиумска Фолија Топлина Запечатува Храна за Складирање на Пластични Кеси Јасно Кафе Чај Пакување Вакуум Торбичка

14*20cm Сребрена Врвот Отвори Позлата Алуминиумска Фолија Топлина Запечатува Храна за Складирање на Пластични Кеси Јасно Кафе Чај Пакување Вакуум Торбичка

901.44
DEN 829.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашата продавница!
Конкурентна цена со Квалитет на производите. Сите Уживаат. Проверете го нашиот други работи кои може да ве изненади : )
Опис На Производот
Димензија : 14x 20cm, 5.5"x 7.9"
Водоотпорен, топлина печат. Совршен за храна кафе долгорочно чување
Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба
Материјал : Алуминиум Фолија
Боја : Сребрена / Заоблачено
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.

За производи :
* Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн. Ние го цениме вашето разбирање.
* Сите производи се двојно проверени пред испраќање. Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.

За превозот :
* Ние сме користење на Aliexpress превозот систем. Нивниот систем автоматски ќе го избере превозот метод и производство на следење на број на вашата нарачка. Тоа може да се разликуваат во зависност од вашите нарачки' квантитет и тежина.
* Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.

Главните карактеристики

Бренд Име:
eKangbuy
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Шема:
Никој