.

100pcs/број-(10+4)x58cm бела хартија за пакување кеси француски леб кеси DIY печење торба бесплатен превозот

100pcs/број-(10+4)x58cm бела хартија за пакување кеси француски леб кеси DIY печење торба бесплатен превозот

1848.00
DEN 1626.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


100pcs/број-(10+4)*58cm Kraft на хартија за пакување кеси француски леб кеси DIY печење торба
Големина на : (10+4)*58cm/ (3.9"+1.56")*22.62"
Материјал : Kraft хартија бела боја
Количина : 100 компјутери/многу
Примена : Пекарница, десерт продавница, торта продавница, ресторан, семејство, итн

Главните карактеристики

Бренд Име:
eKangbuy
Број На Модел На:
W
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Никој
Повод:
Број на Компјутери:
50pcs-100pcs
Име:
Големина:
Количина:
Употреба:
Применливи Луѓе: