.

9600pcs ноќта на Вештерките виножито тиква смајли подарок ziplock Кеси Cookies за Торта бисквит бонбони самолепливи Пакување Партија торба 10x10cm

9600pcs ноќта на Вештерките виножито тиква смајли подарок ziplock Кеси Cookies за Торта бисквит бонбони самолепливи Пакување Партија торба 10x10cm

DEN 9717.12

Пристапност
Во достапна форма


Име : ноќ на Вештерките виножито тиква смајли подарок ziplock Кеси Cookies за Торта бисквит бонбони самолепливи Пакување Партија торба 10x10 см
Големина : околу 10* 10 cm + 3 cm
Модел : A,B,C,D,E(микс модел,оставете порака,ако не и ние ќе брод случаен избор)
Материјал : ПП
Превозот :
1. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со сопствени. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.
2.во нормален, кинески воздух пошта е за 9-18 работни дена. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
3.во нормален, ЕМС воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days., ако постои обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
4.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 18bussiness дена, за ЕМС воздух mail, тоа не е примено по околу 13 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите .

Главните карактеристики

Подарок Торба Големина:
10x10cm
Број На Модел На:
Божиќ Лак венци подарок торба
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Дипломирањето,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Нова Година,денот на Благодарноста,Велигден,Божиќ
Шема:
Цртан Слика,Цвет,Цртан филм животинско
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes