.

50PCS/МНОГУ Висока Количина 20x31+4cm Бела Авто-печат Mailbags Пластични Плик Курир Деструктивни Поштенски Мејлинг Кеси Z080

50PCS/МНОГУ Висока Количина 20x31+4cm Бела Авто-печат Mailbags Пластични Плик Курир Деструктивни Поштенски Мејлинг Кеси Z080

782.40
DEN 626.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


50 PCS/МНОГУ Висока Количина 20x31+4cm Бела Авто-печат Mailbags Пластични Плик Курир Деструктивни Поштенски Мејлинг Кеси Z080
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Материјал : Пластични Точка Количина : 50pcs/многу (затоа што на кеси се пакување на машина,така количеството можеби ќе имаш мала грешка( 1-2 парчиња помалку или повеќе е нормално .),ве молиме за разбирање. Големина : 20x31+4cm / 7.87x12.20+1.57" Боја : Бела Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас
пред да го стави на ред. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за
печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 100pcs .
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.

Главните карактеристики

Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Z080
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Пластични
Големина:
20x31+4cm / 7.87x12.20+1.57''
боја:
Бела
Количина:
50pcs/многу
торба стил:
Поли На Пластика Мејлинг Кеси , Коверти Mail Кеси
tyle:
Шопинг Пластични Кеси , Пластични Кеси Само Лепило Печат
Употреба:
Пластични Подарок Перница Шопинг Кеси,Пластични Кеси Recyclacy
ОДГОВАРА ЗА:
Mail Кеси За Пакување , Поли Мејлинг Пластични Кеси Плик
Моден:
Поли На Пластика Мејлинг Кеси , Коверти Mail Кеси
Повод:
Поли Mail Кеси Бела ,Пластични Кеси Шопинг
Обичај:
Прилагодено Лого Печатени , Печатење На Екран Обичај Мејлинг Кеси