.

S1-S4, добра quanlity црвена црвена kraft хартија кутија 9 големини може да се изберат, пакување облека кутија, подарок кутија или e-mail за вас продавница.

S1-S4, добра quanlity црвена црвена kraft хартија кутија 9 големини може да се изберат, пакување облека кутија, подарок кутија или e-mail за вас продавница.

1614.24
DEN 1485.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

многу добра quanlity, може да се користат за пакување на облека и како пошта кутија!
на овој линк е само за големина : S1S4, ако сакате да купите поголеми димензии,можете да изберете S5-S8 или S12.
поголема големина S5-S8,S12 линк :
https : //www.aliexpress.com/store/product/top-grade-red-red-kraft-paper-box-9-sizes-can-be-choose-packing-clothes-box-gift/1092398_32734829247.html
Име : kraft хартија кутија (боја исто како фото)
Материјал : 400g kraft хартија
Боја : црвена печати на надворешниот
Големина : S1-S8, S12, (имаат 9 повеќе големини,може да се провери на нашата продавница)
S1 : 32 X26 X3cm
S2 : 32 X24 X4cm
S3 : 30 X22 X5cm
S4 : 33 X24 X4cm
S5 : 32 X26 X5cm
S6 : 36 X26 X4cm
S7 : 36 X26 X6cm
S8 : 37 X29 X6cm
-
S12 : 37 X29 X4cm
Пакување : 10pcs/број/големина,
кутијата е превозот ќе се прошири, треба пати кога го добие .
ние може да обичај било големина што ви треба,ако ви треба контакт со мене прв
Answer : ___________________________ NOTE :
Ние, исто така, се продаде многу видови на пакување кутија во продавницата,
ве молиме изберете како што треба!

Главните карактеристики

Подарок Кутија Големина:
S1 32X26X3cm, S2 32X24X4cm, S3 30X22X5cm, S4 33X24X4cm
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Повод:
Роденден,Денот на Таткото,Партија,Големиот Настан,април Будала Ден,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба,денот на Благодарноста
Бренд Име:
JDCMYK
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
10pcs