.

10 Компјутери Мали Шарени Подарок Хартија, Картон Партија Кутија Колачиња Бисквит Торта Снек Печени Храна Хартија Пакет Кутии Со Рачка

10 Компјутери Мали Шарени Подарок Хартија, Картон Партија Кутија Колачиња Бисквит Торта Снек Печени Храна Хартија Пакет Кутии Со Рачка

475.20
DEN 452.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


10 Компјутери Мал Подарок Хартија, Картон Партија Кутија Колачиња Бисквит Торта Снек Печени Храна Хартија Пакет Кутии Со Рачка
Она што е во кутијата ? - 10 компјутери свитлива cookie торта хартија кутии
Материјал : Хартија картичка Боја : Розова, сина, зелена, бела, златна, виолетова Користи за : Торта, куки, бисквит, печени ужинка храна Апликација : кујна, слаткарница, партија Функција : Свитлива, шарени, со рачка, Големина : 11.5x8x13.5 cm
Големина на шарени торта cookie хартија сандак :
Сликите на шарени торта cookie хартија сандак :
Примена на шарени торта cookie хартија сандак :
Поголема големина е, исто така, avaialble на шарени торта cookie хартија сандак :
6 бои на количка за торта cookie хартија сандак :
Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Главните карактеристики

Шема:
Писмо,Со Солидна Боја,Слика На Цртан Филм
Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
No
Број На Модел На:
PB0013
Материјал:
Картон
Големина:
11.5x8x13.5 cm
Материјал:
Висок квалитет на бел картон
Примена:
Кујната, слаткарница, партија
одговараат за:
Колаче, бисквит, колачи, грицки,подарок
боја:
Бела, златна, розова,сина, зелена, виолетова
Функција:
Свитлива,шарени,со рачка