.

500PCS рачно изработени Чипка Лак Печатење на Колачиња Пластична Кеса за Бонбони Бисквит Снек OPP Храна Одделение Само Лепило Кеси Примероци Пакет

500PCS рачно изработени Чипка Лак Печатење на Колачиња Пластична Кеса за Бонбони Бисквит Снек OPP Храна Одделение Само Лепило Кеси Примероци Пакет

504.00
DEN 444.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Име : самолепливи Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs/број (+/-2 парчиња) 200pcs/број (+/-2 парчиња) Големина : 7x7cm, Се 500pcs 10x10cm, Се 500pcs 12x16cm, Се 200pcs 15x18cm, Се 200pcs 16x20pcs, Се 200pcs (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред. Тоа не е Толку Голем како што сликата. ) Употреба : Подарок, Храна, Куки, Бисквит, Бонбони, Чоколада, Macaron, Торта, итн. Овие високо квалитетни пластични кеси се совршени за било прилики. Пополни секој со слатки,Куки,чоколадо,торта,Macaron пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. Се истакна : Таму ќе биде малку поинаква боја betweent екранот и вистински prodoucts!!! Сликите се за повикување само, ве молиме да се измери Вистинската Големина од себе!!!
Здраво Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница. Ако било какви прашања тука, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ви благодариме.
Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите.

Главните карактеристики

Бренд Име:
PADONSY
Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Број На Модел На:
0722A
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој