.

50pcs/многу Креативни Шупливи Пеперутка Свадба Бонбони Кутија Убава Бела Пеперутка Мали Цврсти Боја +Бонбони Подарок Кутија Партија Материјали

50pcs/многу Креативни Шупливи Пеперутка Свадба Бонбони Кутија Убава Бела Пеперутка Мали Цврсти Боја +Бонбони Подарок Кутија Партија Материјали

DEN 735.36

Пристапност
Во достапна форма


50pcs/многу Креативни Шупливи Пеперутка Свадба Бонбони Кутија Убава Бела Пеперутка Мала Бонбони Подарок Кутија Партија Материјали
Големина(L*W*H) :
8*4.5*8cm
Пакет
50pcs бонбони хартија кутија
Капацитет :
1pcs Фереро или 5pcs Алпите
Answer : ___________________________ Note :
Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Бренд Име:
QINGWANG
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Шема:
Пеперутка,Солидна Боја
Број На Модел На:
M479