.

Креативни Слатка Бонбони Кутија Количка за Подарок Кутија Со Мат Бронзирање Процес Хартија За Свадба 50pcs

Креативни Слатка Бонбони Кутија Количка за Подарок Кутија Со Мат Бронзирање Процес Хартија За Свадба 50pcs

863.52
DEN 794.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


50pcs/многу Креативни Слатка Бонбони Кутија Црвена Боја Количка за Подарок
Кутија Со Мат Бронзирање Процес Хартија За Свадба
боја : розова и сина
големина : 7*6*10см
1lot=50pcs

Главните карактеристики

боја:
пинк куќа сина куќа
Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Шема:
Полна Боја,Архитектура
Број На Модел На:
XTD013
Бренд Име:
POPIGIST
is_customized:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Филм Карактер
Големина:
7*6*10см
боја:
Пинк Сина