.

100pcs=50pairs На Невестата бела и розова Младоженецот Свадба Бонбони Кутија casamento подарок

100pcs=50pairs На Невестата бела и розова Младоженецот Свадба Бонбони Кутија casamento подарок

854.88
DEN 769.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


100pcs=50pairs венчаница & TUXEDO белата Невеста
и розова Младоженецот Свадба Бонбони Кутија
100pcs =50pairs =50groom +50 Bride

Главните карактеристики

Повод:
Партија,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
HQ205
Шема:
Момче & Девојка,Полна Боја,Невестата & Младоженецот
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
100pcs
Бренд Име:
POPIGIST
is_customized:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Филм Карактер