.

Прстен бонбони кутија 100PCs Триаголен Пирамида Со Прстен Свадба Партија Подарок пакет Блу/ Бела боја со панделка

Прстен бонбони кутија 100PCs Триаголен Пирамида Со Прстен Свадба Партија Подарок пакет Блу/ Бела боја со панделка

1579.68
DEN 1453.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Прстен бонбони кутија 100 PC Триаголен Пирамида Со Прстен
Свадба Партија Подарок Корист Кутија Блу/ Бела кутија + лента
бонбони кутија боја+лента боја
Бонбони кутија боја : блу /бела
Лента боја : бела /розова/ сина/виолетова светлина/ дип парпл / роуз/црвена/ зелена
големина : 6.5*5*10см
може да се стави за Алпски : 5-10 парчиња, или Dove : 4-8 парчиња, или Фереро : 2-3 парчиња

Главните карактеристики

боја:
whitebox бела ribbo, whitebox сина лента, сината кутија сина лента, сината кутија розова панделка
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
XTH020
Материјал:
Картон
Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
100pcs
Бренд Име:
POPIGIST
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративна Хартија
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Филм Карактер
Големина:
6.5*5*10см
Стил:
бонбони кутија + лента