.

20pcs розова сина Бебе Туш Крштевањето Крштевка Роденден, Свадба Партија Слатки Услуги Шише Бонбони Подарок Кутија

20pcs розова сина Бебе Туш Крштевањето Крштевка Роденден, Свадба Партија Слатки Услуги Шише Бонбони Подарок Кутија

454.08
DEN 418.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

Бебе Туш Малку Шише Крштевањето Услуги Бонбони Подарок Кутии Хранење шише 2 Бои, изберете 20pcs/многу
боја : розова bule
големина : 4*9cm
Не вклучуваат бонбони

Главните карактеристики

боја:
20pcs сина, розова 20pcs
Повод:
Шема:
Цвет,Срцето,Солидна Боја,Животински
Број на Компјутери:
20pcs
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XDH-18
Бренд Име:
POPIGIST
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Филм Карактер