.

6 Стилови Изберете--50pcs Прекрасна Цртан филм Бонбони Корист Кутија Чоколадо Кутија Подарок Торба За Бебе Туш Деца Роденден Материјали

6 Стилови Изберете--50pcs Прекрасна Цртан филм Бонбони Корист Кутија Чоколадо Кутија Подарок Торба За Бебе Туш Деца Роденден Материјали

1152.00
DEN 1048.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.
Детали : Овие убави корист кутии се изработени со врвен квалитет хартија и совршен за било прилики. Пополни секој со бонбони,пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да се присутни на свадбата на гостите.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
3 . Картички пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе .
Ви благодариме за вашето купување во нашата продавница

Главните карактеристики

Подарок Кутија Големина:
Околу 87x57x175mm
Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Матура,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Денот на планетата Земја,Годишнина,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Број На Модел На:
Бебе Туш Бонбони Кутии
Шема:
Момче & Девојка,Цртан филм животинско
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
50pcs
is_customized:
No
Материјал:
250g бела картичка хартија
Големина:
Approx 8.7*5.7*17.5CM