.

DIY Перница кутија Дедо Мраз бел cookie чоколадни бонбони бисквит хартија кутија партија корист Божиќ декорација подарок пакет

DIY Перница кутија Дедо Мраз бел cookie чоколадни бонбони бисквит хартија кутија партија корист Божиќ декорација подарок пакет

158.40
DEN 158.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


За НАС :
1.Имаме производна линија која може да им понуди на производи директно, и што можеме да им понудиме производите во промет на големо цена.
2.Ние нудиме cusomizing услугата,може да се прилагодите на логото и на зборови,па дури и само 1pcs ,ве молиме да се поврзете со нас за да го прашам детали , благодарение
3. доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници, Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации во времето.
4.Ако имате било какви прашања во врска со производите, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации, Ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.
DIY Перница кутија Дедо Мраз бел cookie чоколадни бонбони бисквит хартија кутија партија корист Божиќ декорација подарок пакет
Материјал : хартија
Големина детали :
Модел :
дрвото висина : 9c m
на врвот на устата : 8 * 8c m
на крајот : 6 * 6cm, висина 6.5 c m
модел B,C,D,E : 12*10СМ
моделот F,G : 10.5 c m широк * 16c m * 3.1 c m висока
модел H : 9*6*7c m(крајот).ве молиме да се погледне на слика.
Моделот јас : 17c м широк *19c метри висока.
Модел J : 18.7c м широк *19c метри висока
Модел K,L : 16c m*10.5 c m широк *3.1 c m
Карактеристики :
1.моделот е со јаже и мал бел,секој бонбони кутија е со 1pcs јаже+1pcs бел.

Главните карактеристики

Подарок Кутија Големина:
Види вовед
Шема:
Дрвја,Животните,Растенијата,Писмо
Повод:
Роденден,Забава,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Божиќ,детски Ден
Број На Модел На:
Божиќ Подарок Кутија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Материјал:
Картон